ادکلن

♦️ از قدیم تا جدید رایحه ها رو با ما باشید...

♦️ نسبت به همه سلایق ادکلنهای "اورجینال" و "های کپی" موجود میباشد


♦️♦️♦️ چند نکته مهم و جالب در جهت انتخاب ادکلن مناسب :

خیلی از افراد بخصوص جوانترها در انتخاب عطر و ادکلن از دوستان خودشون تقلید میکنند! بهتر است بدانید : رایحه عطر با نوع پوست شما تغییر میکند پس تقلید از دوستانتون در انتخاب عطر بی فایده است.

عده دیگری از افراد هم اسیر شیشه های پر زرق و برق بعضی از کمپانی های عطر میشوند و این مورد محرک خرید آنها است  بهتر است بدانید : اسانس و رایحه مناسب و مورد پسند شما بی شک مرتبط به شیشه های عطرها نیست.

افراد مسن تر هم غالبا بدنبال وفاداری به یک رایحه و حتی به یک برند خاص هستند، و یا برعکس هر چه موجود باشد یا در دسترس آنها باشد را استفاده میکنند بهتر است بدانید : هر روز رایحه های جدید و بهتر و بهتر وارد بازار میشوند و حس ما در هر مرحله از زندگی و حتی در هر نوع آب و هوا و هر فصل ممکن است نسبت به یک رایحه متغیر باشد ،یا ممکن است یک رایحه خاطرات خوبی را برای ما یادآوری نکند ،پس پافشاری بر وفاداری به یک رایحه و یا برند چندان اهمیتی ندارد و ضمنا باید بدانیم اگر از هر عطری که در دسترس ما هست استفاده کنیم ممکن است اثر نه تنها خوب بروی افکار اطرافیان ما نسبت به ما نداشته باشد بلکه اثر سوء بگذارد...

پس بهتر است بدانید :

اصلی‌ترین عوامل انتخاب که به طور ناخودآگاه روی انتخاب افراد تاثیر می‌گذارد عبارتند از:
۱. شخصیت استفاده کننده: به‌طور مثال رایحه تند و اسپرت که برای یک جوان ورزشکار مناسب است نمی‌تواند برای یک خانم مسن انتخاب مناسبی باشد.
۲. فرهنگ جامعه: در جامعه‌ای که در آن حفظ حریم بین زن و مرد امری متعارف است، استفاده یک خانم از رایحه‌های نه چندان مناسب امری غیرقابل قبول است.
۳. جنسیت افراد: اگر یک ادکلن با رایحه‌ای از دسته گل‌ها و شکوفه‌ها که برازنده یک خانم است توسط یک مرد استفاده شود، صورت خوشی نخواهد داشت.
بوی یک نوع عطر در افراد مختلف متفاوت است
ترکیب شیمیایی بدن، رژیم غذایی و سن اشخاص بر عطری که به پوست زده می‌شود، تاثیر می‌گذارد. در ضمن، عطر دارای بسیاری از روغن‌های اسانس‌دار است. برخی از روغن‌های اسانس‌دار تاثیر متفاوتی روی پوست اشخاص می‌گذارد و احتمال دارد که برخی از آنها جذب پوست شود. همین مسئله باعث می‌شود تا بویی از پوست متصاعد شده و در نتیجه بوی عطر نیز متفاوت شود.


♦️ از فهرست زیر وارد صفحه مورد نیاز خودتون بشید...


جستجوی دقیق تر

جدیدترین و لوکسترین باکسهای گل رز هدیه ll اجناس تخفیف ویژه با قیمتهای باورنکردنی ll عینک های آفتابی با لنز اورجینال UV400   ll     پکیجهای کیف و کمربند و ساعت با قیمتهای تخفیفدار ll ساک باشگاهی، کیف رودوشی، کیف پول چرم، کیف اداری، کوله های اورجینال لپتاپی، کیف تبلتی   ll  دستبندهای پشت ساعتی چرم   ll جدیدترین و بهترین ادکلنهای زنانه و مردانه با ماندگاری عالی ll ساعتهای اورجینال زنانه و مردانه و ست های 2017    ll کاملترین و بقیمت ترینها در فروشگاه اینترنتی ایستگام -- گروه بازرگانی جلالی -- 09391233662   ll

logo-samandehi